Koncert w Słubicach , woj.lubuskie

Odbędzie się 12 lipca 2008

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
basia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2005, 21:35
Lokalizacja: Słubice

Koncert w Słubicach , woj.lubuskie

Post autor: basia »

Witam fanów Edytki:)
Jesli są chetni możemy zorganizować koncert w Słubicach ( woj. Lubuskie), ale bilety musiałyby kosztować ok. 80zł. za sztukę, przy całej sali (400 miejsc). Zainteresowanych prosze o kontakt na [email protected]. Zapraszam wszystkich fanów.

Pozdrowionka:)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: Marrcino »

Juz kiedys był organizowany koncert z biletami po 80 zł i został odwołany... :? 8)

Nie wiem czy znajdzie sie 400 osob chcace zapłacic tyle za koncert Edyty i to jeszcze w Słubicach. :wink2:
basia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2005, 21:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: basia »

basia, marrcino,

Moja propozycja jest dla osób zainteresowanych , a nie dla osób, które z "góry" sądzą, że koncert może się nie odbyć.
Jeśli znajdą się osoby zainteresowane, to nie widzę żadnych przeszkód do zorganizowania owego koncertu.
PS.
Moim marzeniem jest, aby Edytka wystąpiła w Słubicach i mam nadzieję , że wielu fanów podzieli moją propozycję.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: kinga »

No byloby fajnie, mam blisko :d
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: KrzysiekF »

marrcino pisze:Juz kiedys był organizowany koncert z biletami po 80 zł i został odwołany... :? 8)

Nie wiem czy znajdzie sie 400 osob chcace zapłacic tyle za koncert Edyty i to jeszcze w Słubicach. :wink2:
takie coś było chyba w Krakowie tzn częśc ludzi kupiła bilety za 80 zł, a godzinę przed koncertem sprzedawali po 30 ;]
basia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2005, 21:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: basia »

Witam
Przykro mi, że nikt nie jest zainteresowany koncertem:(
GosiaMachynia
Make it happen
Make it happen
Posty: 103
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:17
Lokalizacja: Wrocław

odp do Basi

Post autor: GosiaMachynia »

basia pisze:Witam
Przykro mi, że nikt nie jest zainteresowany koncertem:(
Wiesz Basiu niestety nie ma tu zawielu osób które chciałyby koncertu za który musieliby zapalcić,
Zadramo to tak jak najbardziej, żeby zobaczyć Edi popstrykac jej fotek, potem pokrytykowac sobie jak wygląda. Niedziwie się Edycie, że woli pracowac dla siebie niż robić coś by wszytstkich zadowloić bo po co i tak wszystko co robi co powie jest "oplute"
Ale mam nadzieję, że uda Ci się ten koncert zorganizować jesli nie teraz to moze po wydaniu płyty.
Pozdrawiam Cię
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: B@r »

basia pisze:Witam
Przykro mi, że nikt nie jest zainteresowany koncertem:(
Wiesz co, to raczej dlatego, ze Słubice leza w niezbyt korzystnym miejscu na zorganizowanie takiego koncertu. Gdyby to było gdzies w centrum, mysle, ze zainteresowanych byłoby wiecej.
p.s. Byłaś na Błoniach, prawda ? Pozdrawiam :-)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: odp do Basi

Post autor: Titter »

GosiaMachynia pisze:
basia pisze:Witam
Przykro mi, że nikt nie jest zainteresowany koncertem:(
Wiesz Basiu niestety nie ma tu zawielu osób które chciałyby koncertu za który musieliby zapalcić,
Zadramo to tak jak najbardziej, żeby zobaczyć Edi popstrykac jej fotek, potem pokrytykowac sobie jak wygląda. Niedziwie się Edycie, że woli pracowac dla siebie niż robić coś by wszytstkich zadowloić bo po co i tak wszystko co robi co powie jest "oplute"
Ale mam nadzieję, że uda Ci się ten koncert zorganizować jesli nie teraz to moze po wydaniu płyty.
Pozdrawiam Cię
I tu sie z Toba nie zgodze. Ja zaplacilabym nawet wiecej za taki koncert jak podczas trasy Live99, ale 1) Edyta juz takich koncertow nie daje 2) ja np nie mam czasu, zeby jezdzic za Edyta po swiecie. Jesli zawita do Poznania, to z przyjemnoscia na koncert pojde.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: vanity »

GosiaMachynia pisze:Wiesz Basiu niestety nie ma tu zawielu osób które chciałyby koncertu za który musieliby zapalcić,
to interesujące co mówisz..... szkoda że nie bierzesz pod uwagę, że dla niektórych tak daleki wyjazd to są bardzo duże koszta: 80 bilet na koncert, tyle samo pewnie za bilet w 1 stronę, potem trzeba jeszcze do domu wrócić, hmm a spanie i jedzenie? myślisz że wszyscy "sra** pieniędzmi"?
GosiaMachynia
Make it happen
Make it happen
Posty: 103
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: GosiaMachynia »

vanity pisze:
GosiaMachynia pisze:Wiesz Basiu niestety nie ma tu zawielu osób które chciałyby koncertu za który musieliby zapalcić,
to interesujące co mówisz..... szkoda że nie bierzesz pod uwagę, że dla niektórych tak daleki wyjazd to są bardzo duże koszta: 80 bilet na koncert, tyle samo pewnie za bilet w 1 stronę, potem trzeba jeszcze do domu wrócić, hmm a spanie i jedzenie? myślisz że wszyscy "sra** pieniędzmi"?
wiesz nie bede polemizować bo szkoda mojego czasu na zbędne dyskusje chodziło mi przedewszytskim o Wasz (tych ciągle nażekających) stosunek do samej Edyty i roszczeniowej postawy wobec niej.
basia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2005, 21:35
Lokalizacja: Słubice

Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: basia »

Witam wszystkich :)
Cieszę sie , że choć troszeczkę osób jest zainteresowanych. Rozumiem , że Słubice są dla większości fanów zbyt daleko i koszty przyjazdu i samego koncertu jest zbyt duży , ale proszę zrozumieć , koncert Edysi jest kosztowny , więc stąd taka cena biletu. Na początku pomyślałam fajny pomysł, może i w moim mieście zawita największa gwiazda, nie ukrywam , iż jest to moje marzeniem, (marzenia sie spełniają ,wcześniej czy późmniej :-) ).
Pozdrawiam wszystki :-)

[ Dodano: 2007-03-22, 17:40 ]
Witaj :)
Tak byłam w Błoniach , miło że pamiętasz. Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: KrzysiekF »

Ja też cię pamiętam z Błonii :d :) chyba nawet stałaś koło Aguss i mnie :d
basia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 14 kwie 2005, 21:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: basia »

Miło mi, że pamiętacie :-)

Pozdrawiam :wink:
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koncert -Słubice woj.lubuskie

Post autor: egrata »

hej Basia i ja Cię też pamiętam:) stałaś koło mnie na Błoniach w Krakowie :) pamiętam, że byłaś z koleżankami lub siostrami hehehe, kurde ale to było dawno, fajnie że się na forum odezwałaś
pozdrawiam
ewelina
ODPOWIEDZ